Media społecznościowe

Choć bronię się jak mogę i staram się unikać przesiadywania w mediach społecznościowych, nie umiem oprzeć się pokusie dyskutowania na Twitterze i gromadzenia listy książkowych planów na Pintereście. Jeśli zatem macie ochotę obserwować moje konta, zapraszam!

TWITTER

Znajdziecie tu głównie moje bieżące lektury, zachwyty nad pisarzami i pisarkami, owoce mojej współpracy z BestReadPL, dużo informacji o prawach człowieka i feminizmie  oraz nieustające malkontenctwo społeczno – polityczne.

 

PINTEREST

Moja tablica blogowa to nieregularnie, choć ochoczo aktualizowana lista książek, które już przeczytałam lub zamierzam przeczytać – bez opisów, bez komentarzy, same okładki i zatrzęsienie nowości Wydawnictwa Literackiego i Czarnego. Na pozostałych tablicach odnajdziecie smaczki feministyczne, kulinarne, filmowe, artystyczne i odzieżowe. Czyli, po prostu, najdziecie wszystko i nic. Witam na Pintereście.

 

INSTAGRAM

Sfrustrowana poziomem zawalenia pamięci w telefonie, postanowiłam znaleźć ujście dla mojego zbiorowiska kompulsywnie fotografowanych roślin, obrazów, książek, kaw i innych piękności – ciekawska sówka, czyli @Ulula.curiosula zaprasza do swojej skromnej dziupli (istnieje już nawet zakładka (jak to się nazywa w języku Instagrama?) książkowa, więc chyba warto polecić).

Ulula Curiosula

Klik: https://www.instagram.com/ulula.curiosula/